Cvičte v pohodlí domova

Máte rádi pohyb v přírodě, ať už rychlou chůzi, běh, nebo jiné aktivní cvičení v přírodě, avšak počasí ven vám ho momentálně nedovolí provádět a posilovny nejsou to pravé ořechové pro vás? Vyzkoušejte cvičení na doma, které se vám určitě zalíbí. V tomto článku vám přiblížíme cviky na doma, které vám nezaberou ani mnoho času, ale dokáží vás udržet v kondici, pokud vám příroda nedovolí cvičit ve venkovním prostředí. V této části článku vám představíme plán na cviky na doma, které vám pomohou udržet vaši kondičku pokud se znovu nevyberete cvičit do přírody a na čerstvý vzduch.

Plán na udržení kondice pomocí cviků na doma

Cviky na doma pro štíhlé paže
Vypracování postavy s cviky na doma

K tomu aby jste realizovali tyto cviky na doma budete potřebovat podložku, která vám napomáhá lepšímu a kvalitnějšímu cvičení a hlavně je pro vaše tělo pohodlnější a potom švihadlo. Začněme tedy tím švihadlem. Na švihadle skáčeme 100x dopředu, následně skáčeme 100 krát dozadu. Při švihadle ještě zůstáváme, skáčeme na jedné noze 40x na druhé noze 40x a tato cvičení opakujeme tak 3 až 4 série. Švihadlo odložíme a pokračujeme dalšími cviky na doma, které vám pomohou udržet vaši kondičku. Začneme přeskoky ve vypadne, na každou nohu 8 až 10 krát, pokračujeme dřepy s výskokem, těch je třeba udělat 10. Celé toto cvičení ukončíme vysokým skippingem, na každou nohu 15 opakování. Všechny tyto cviky, opakujete 3 až 4 série. Tyto cviky na doma jsou efektivní a účinné, nicméně je třeba abyste je vykonávali správně, tedy abyste při nich měli správné držení těla, protože při nesprávném držení těla, provádíte nesprávné i jednotlivé cvičení a tím pádem ztrácejí na účinnosti.

I kvalita v cvičení je důležitá

Cvičení napomáhá fyzické kondici, ale i psychickému zdraví. Cvičit doma, v posilovně, zda v přírodě je efektivní, ale jen v případě, že cvičíte správně. V případě, že se chcete dozvědět více o tom, jak správně cvičit, jak správně držet tělo při cvičení a jaké cviky na doma jsou efektivní, které zas méně efektivní a co je mimo jiné třeba dodržovat při cvičení, ať už se chcete dozvědět více o samotném cvičení, určitě se obraťte na internetové stránky společnosti https://inlive.cz/.